Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА • ВСЕ БУДЕ АВТОРАДІО • ДЯКУЄМО ЗСУ •

Місія виконана: українські актори придбали і відправили на фронт ще 2 швидких

Українські актори спільними зусиллями змогли виконати амбітну мету - закупити 5 карет швидкої допомоги для ЗСУ. Днями вони великим складом відправили на фронт крайні 2 автівки. Зокрема, присутні були ініціатори масштабного проекту подружжя акторів Анастасія Цимбалару і Григорій Бакланов, а також їхні колеги Тарас Цимбалюк, Владислав Нікітюк, Олена Світлицька, Андрій Ісаєнко, Наталія Васько, Лілія Цвелікова та Анна Гуляєва. Разом з каретами швидкої допомоги актори відправили захисникам і медикам на фронт 2 українські прапори зі своїми підписами на знак подяки за все, що вони роблять для країни.

Ідея закупити для ЗСУ карети швидкої допомоги з’явилась на початку літа. Тоді мистецький фронт об’єднався, аби зібрати 50 тисяч євро на масштабну ціль. Українські актори влаштовували благодійні сніданки, кінопокази, тренування і навіть аукціони, на яких продавали найцінніші речі. І от, через 6 місяців мету вдалось досягти, а 5 швидких вже на повну допомагають рятувати життя наших захисників.

Допомогли реалізувати ціль культурному фронту українські благодійники - Громадська Організація «Ініціативне покоління», а також українська діаспора в США міста Рочестер. Зокрема, організація RocMaidan придбала останні 3 карети швидкої допомоги, а українські актори за зібрані на благодійних івентах кошти, змогли організувати доставку, ремонт і фарбування авто.

На цьому актори не зупиняються і планують надалі допомагати захисницям і захисницями на фронті і збирати кошти на потреби ЗСУ, аби разом пришвидшувати перемогу України.