Мобільний додаток авторадіо
ДТ+ 52 грн
ДТ євро 48.99 грн
А-95+ 51 грн
А-95 євро 48.99 грн
Газ 21.99 грн

Ми оновили наші мобільні додатки Авторадіо Україна, завантажуй або онови через AppStore/Google Play • Вмикай! Київ Авторадіо на хвилі 107.4 FM • Все буде Україна!

Новини | НАЙШВИДШИЙ У СВІТІ БУДИНОК НА КОЛЕСАХ ПРОДАЄТЬСЯ ЗА 95 000 ДОЛАРІВ

НАЙШВИДШИЙ У СВІТІ БУДИНОК НА КОЛЕСАХ ПРОДАЄТЬСЯ ЗА 95 000 ДОЛАРІВ

Як повідомляється на сторінці власника у Facebook Marketplace, цей будинок на колесах GMC Motorhome 1977 року оснащений двигуном Chevrolet V8 об’ємом 8,23 літра з уприскуванням палива та азоту.

Потужність 700 кінських сил передається через автоматичну трансмісію Turbo-Hydramatic 425 на диференціал обмеженого тертя і далі на колеса.

Автофургон має право їздити дорогами загального користування. Щоб покращити аеродинаміку автомобіля власник може встановити передній спліттер і бічні пороги. Індивідуальна кабіна містить алюмінієві панелі приладів зі спеціальним налаштуванням із реєстратором даних. Система камер забезпечує огляд автомобіля з боків та ззаду.

Цей будинок на колесах встановив світовий рекорд швидкості в серпні 2016 року. Під час пробігу в одну сторону він зумів розігнатися до 122,156 милі на годину (197 км/год). Однак, згідно з правилами, в книзі рекордів Гіннеса записана середня швидкість у двох напрямках.

І зараз цей унікальний кемпер продається на Facebook Marketplace за 95 тисяч доларів. Але покупцю (якщо такий знайдеться) доведеться витратити додаткові кошти, щоб повторно встановити таке необхідне для туриста обладнання, як ванна кімната та кухня.