Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• КИЇВ - 107.4 FM • ЖИТОМИР - 107.3 FM •ДНІПРО - 92.9 FM • КРИВИЙ РІГ - 103.2 FM • МИКОЛАЇВ - 106.4 FM • ОДЕСА - 102.2 FM • КРЕМЕНЧУК 102.1 FM • ХАРКІВ - 90.4 FM • ЧЕРКАСИ - 101.6 FM • КРОПИВНИЦЬКИЙ - 102.6 FM • РЕКЛАМА НА АВТОРАДІО - 0 800 332 708 •

14-річний картингіст Олександр Бондарев став абсолютним переможцем другого етапу Чемпіонату Європи у Чехії!

18-21 травня на відомому чеському треку Steel Ring відбулася довгоочікувана подія перегонів європейського рівня – FIA Karting European Championship. Його довжина становить 1232 м, він є особливо звивистим і горбистим у напівприродному та напівпромисловому середовищі чеського містечка Тржинець.

Україну представив юний картинг-пілот Олександр Бондарев.

Олександр з 5 років розпочав свою професійну карʼєру в автоспорті. За його плечима нараховується безліч перемог, він вже здобув чудових результатів на світовій арені: Чемпіон з картингу в Україні, бронзовий призер Чемпіонату Італії, бронзовий призер FIA karting Academy Trophy, переможець Світової серії WSK Super Master Series, одного з найпрестижніших кубків світу.

На змаганнях другого етапу Чемпіонату Європи, які відбулися цього вікенду, у категорії OK-Junior, де змагається українець, участь взяли 77 найкращих пілотів, представників близько 59 країн Світу.

Олександр Бондарев провів потужну і фантастичну боротьбу упродовж усіх трьох днів. Один з відомих британських коментаторів Джейк Сансон прозвав українця так: «Bondy the Phoenix!» — птиця Фенікс, що відродилася з попелу.

Нагадаємо, що на початку минулого року на піку своєї карʼєри гонщик потрапив в тяжку аварію і пів року проходив реабілітацію. Однак вже після свого повернення він завершив сезон перемогою на другому етапі перегонів LeCont Trophy у Валенсії.

Юний пілот у пʼятничній Кваліфікації здобув Р1 у своїй групі і Р3 у загальній. Беззаперечно перемагає у всіх пʼяти палких суботніх Хітах та здобуває перемогу у Супер Хіті.

Фінал розпочався, затамувавши подих усіх хто був на трибунах та спостерігав за подією через онлайн-трансляцію.

Олександр стартувавши з pole position зі старту займає лідируючу позицію і до фінішу, не давши своїм суперникам ані шансу, завершив перегони переможцем.

Наразі Олександр Бондарев стає лідером Чемпіонату Європи, має усі шанси здобути титул переможця цих перегонів та знаходиться на першій позиції в офіційному рейтингу кращих картингістів Світу у своїй категорії OK Junior!