Мобільний додаток авторадіо
ДТ+ 52 грн
ДТ євро 48.99 грн
А-95+ 51 грн
А-95 євро 48.99 грн
Газ 21.99 грн

Ми оновили наші мобільні додатки Авторадіо Україна, завантажуй або онови через AppStore/Google Play • Вмикай! Київ Авторадіо на хвилі 107.4 FM • Все буде Україна!

Новини | Бути готовими до термінової евакуації: Шмигаль попередив українців про форс-мажорні обставини

Бути готовими до термінової евакуації: Шмигаль попередив українців про форс-мажорні обставини

Будь-яке місто ворог може зненацька залишити без електрики, тепла і газу. У цьому випадку вирішити ситуацію може тільки термінова евакуація людей в інший населений пункт. Отже, усі українці без винятку мають бути готові до такої евакуації.

Про це повідомив прем’єрміністр України Денис Шмигаль.

На жаль, не маючи змоги перемогти ВСУ на фронті, ворог вдався до іншої тактики. Він завдає ракетних ударів по критичній інфраструктурі України, намагаючись вивести її з ладу і, таким чином, залишити великі міста без енергоносіїв. Зрозуміло, що в сувору зимову пору це рівнозначно загибелі.

Ніхто не знає, куди припаде наступний удар. Тому українцям слід бути готовими до того, що може “прилетіти” в їхнє місто, і містянам доведеться терміново покидати свої домівки та переїжджати туди, де, принаймні, є хоч якісь енергоносії. Отже, якщо відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури упродовж дня-максимум двох буде неможливим, то людям доведеться бути готовими до термінової евакуації.

Ми не виключаємо, якщо ворог підступно і терористично продовжуватиме розбивати нашу інфраструктуру і міста залишатимуться без тепла та світла, коли на вулиці буде мороз, то, звичайно, ми будемо застосовувати такий елемент, як евакуація людей у разі неможливості відновити інфраструктуру протягом короткого періоду, доба-дві максимум”, – заявив Шмигаль у ході прес-конференції.

Він також зауважив, що влада проробляє які завгодно сценарії. Кожною ОВА у кожному регіоні розроблені відповідні плани термінової евакуації.