Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• КИЇВ - 107.4 FM • ЖИТОМИР - 107.3 FM •ДНІПРО - 92.9 FM • КРИВИЙ РІГ - 103.2 FM • МИКОЛАЇВ - 106.4 FM • ОДЕСА - 102.2 FM • КРЕМЕНЧУК 102.1 FM • ХАРКІВ - 90.4 FM • ЧЕРКАСИ - 101.6 FM • КРОПИВНИЦЬКИЙ - 102.6 FM • РЕКЛАМА НА АВТОРАДІО - 0 800 332 708 •

Гурт «Друга ріка» передав 100 тисяч гривень на благодійність з акустичного концерту «ІНША РІКА» у Києві

8 жовтня гурт «Друга ріка» зіграв благодійний акустичний концерт «ІНША РІКА», перший в Києві від початку повномасштабного вторгнення. Виступ музикантів, крім дотримання зобов’язань перед глядачами, які придбали квитки до 24 лютого, мав на меті зібрати кошти на підтримку діяльності благодійного фонду «Вектор – оптична лабораторія», де безкоштовно ремонтують прилади для ЗСУ.

На концерт були запрошені волонтери і військовослужбовці з родинами. Виступ відбувся у теплій дружній атмосфері. Музиканти зіграли в акустичній версії улюблені всім знайомі пісні «Три хвилини», «Вже не сам», «Фурія», «Секрет», «Так мало тут тебе» та інші, дещо з маловідомого репертуару і свою нову пісню «Чи ти почув». 

«Наче звичайний концерт, яких ми відіграли сотні, але чомусь перед виходом і перші хвилини на сцені я хвилювався так, ніби вперше. Ми проїхали тисячі кілометрів, виступаючи у Європі – знайомились з новою публікою та зустрічались із добре знайомими шанувальниками, але концерт вдома для рідної публіки – надзвичайно важливий і відповідальний момент, який змусив нас хвилюватися. Мабуть, тому що для мене це був своєрідний звітний концерт, як символ повернення та продовження життя. Дякуємо вам за цю хвилюючу мить… Повернення…», — прокоментував концерт фронтмен гурту Валерій Харчишин.

 

 

Перед виступом музиканти оголосили про збір коштів на своїх сторінках у соцмережах. Зробити донат також була можливість у відвідувачів концерту і готівкою, для цього перед входом у зал була розташована спеціальна скринька, або скориставшись QR-кодом. Загальна сума, яку гурт передав у БФ «Вектор – оптична лабораторія» – 100 000 грн, вона складається із зроблених українцями пожертв та частини коштів з продажу квитків.

«Ми, ті люди, хто безпосередньо не бере участі в бойових діях, та маємо найважливішу задачу – посилювати нашу армію в тій сфері, де ми є спеціалістами. Підтримка армії діячами культури та мистецтв надважлива і доводить, що у своїй боротьбі українці єдині. На отримані від гурту «Друга Ріка» гроші ми відремонтуємо військові оптичні прилади на суму понад $30 000 і відправимо їх на фронт. Справні тепловізори, прилади нічного бачення та інші оптичні пристрої допоможуть нашим воїнам зберегти життя на полі бою, а значить, користь від нашої роботи буде безсумнівною», — розповів військовий волонтер, засновник «Вектор Оптична лабораторія» Ігор Федірко.

Благодійний фонд «Вектор – оптична лабораторія» проводить дороговартісні ремонти за кошти благодійників по запиту від військовослужбовців. Їхня діяльність триває вже більше 7-ми років. Маючи великий досвід роботи з оптикою та розуміння, через які помилки найчастіше робляться під час використанні приладів, керівниками лабораторії започатковано військову школу «Боривітер». В ній проводиться безкоштовна підготовка військовослужбовців, які найближчим часом мають бути дислоковані у місця ведення бойових дій. 

Нагадаємо, це не перший грошовий внесок «Другої Ріки» для перемоги ЗСУ. Всього від початку повномасштабного вторгнення колектив зібрав під час своїх виступів понад 3 мільйони гривень для допомоги українській армії. На цьому гурт не зупиняється та планує продовжити благодійний тур «ІНША РІКА», щоб збирати кошти для підтримки ЗСУ. Графік концертів наразі складається і буде анонсований згодом.