Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

🥇Олімпійські ігри PARIS - 2024 🥇 Початок 26 липня по 11 серпня 🥇

Гурт The Hardkiss представляє синґл «Festival»

«Ця пісня про диво. Про магічні небесні сили, що перетворюють вибухи на феєрверки, кулі на дощ, а біль у пісні, — розповідає Юлія Саніна. — Ми всі хочемо жити у світі без війни, без агресорів та окупантів. І відчувати цей світ, як великий позитивний фестиваль. Але, на жаль, це лише мрії, дуже далекі від реальності».

Синґл «Festival» гурт випускає англійською та робить це напередодні «Євробачення». Цього року конкурс від імені України у себе проводить Велика Британія, а Юлія Саніна вестиме шоу усі три дні прямих ефірів. «Піснею ми вчергове хочемо нагадати світу про війну, розв’язану росією проти нашої країни. В той час, як світ феєрверками зустрічав новий 2023 рік, українці ховалися в бомбосховищах через масовані обстріли, — продовжує Юлія. — Але ми чудово пам’ятаємо безтурботний дух свят та фестивалів, які проходили у Києві та наших інших містах. Пам’ятаємо час, коли феєрверки, спецефекти та піротехніка нікому не нагадували вибухи. У відео на пісню «Festival» ми показали Київ під час війни. Моє рідне місто, яке попри все продовжує жити. Жити та чекати найголовнішого свята — Перемоги».

Нагадаємо, що у 2021 році через COVID-19, а у наступних роках через повномасштабне вторгнення росії, гурт The HARDKISS не зміг провести шоу «Десять» на НСК «Олімпійський». Музиканти не скасували цей концерт, він обов’язково відбудеться після перемоги України.