Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА • ВСЕ БУДЕ АВТОРАДІО • ДЯКУЄМО ЗСУ •

Із 15 березня різко зросте вартість міжнародної автостраховки «Зелена карта»

З 00 годин 15 березня 2024 року Моторне (транспортне) страхове бюро різко підвищує розміри єдиних страхових платежів за договорами міжнародного страхування «Зелена картка». У бюро заявили, що підвищення розмірів страхових платежів є «необхідним кроком задля забезпечення страхувальників надійним захистом у випадку ДТП за кордоном».

Оновлені тарифи можна знайти за посиланням. Зокрема, для легкових автомобілів пасажиромісткістю до 9 осіб з водієм та для автомобілів загальною масою до 3500 кг вартість складе:

- на 15 днів - 1120 грн (раніше 1002 грн)
- на 1 місяць - 1783 грн (раніше 1595 грн)
- на 3 місяці - 4812 грн (раніше 3789 грн)
- на 1 рік - 12446 грн (раніше 8769 грн)

Основними факторами, які спричинили перегляд вартості тарифів, МТСБУ назвало зростання суми середньої страхової виплати, збільшення кількості вимог за наслідками страхових випадків з вини українських водіїв за кордоном, зміну структури страхового портфелю за типами транспортних засобів (зросла частка легкових транспортних засобів). А також те, що клієнти частіше укладають тривалі договори страхування.

Вартість договорів міжнародного страхування “Зелена картка” регламентується законодавчо у євро та є єдиною для всіх страхових компаній України.