Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА • ВСЕ БУДЕ АВТОРАДІО • ДЯКУЄМО ЗСУ •

Мотоцикл, кохання та обійми: Максим Бородін здивував своїм кліпом на новий сингл «Притулись – обійми»


Український музикант та автор Максим Бородін випустивновий сингл "Притулись - обійми", що вийшов у Міжнародний день сім'ї. Ця пісня, пронизана теплом і ніжністю, відображаючи потужну силу обіймів, щонадають відчуття захисту та спокою, навіть у великому і складному світі.

«Притулись – обійми» - це музичний нарратив про важливість близьких відносин у нашому житті. Пісня розповідає про те, як усі ми, незалежно від складнощів, шукаємо втіхи та підтримки у обіймах коханої людини, навіть коли довкола нас бурхливі або складні часи. За словами артиста, цей трек - спроба виразити тепло та ніжність, які ми можемо знайти у сосунках.

"Це моя спроба виразити важливість бути поруч з тим, кого ти любиш. У радості і горі.", - заявив Максим Бородін.

У кліпі на пісню "Притулись - обійми" особливе місце займає участь дружини Максима Бородіна, яка стала важливою частиною цього проєкту. Її присутність додає кліпу особливої теплоти та інтимності, створюючи атмосферу, що переносить слухачів у світ кохання та взаєморозуміння. Режисером кліпу став Максим Сало.

«Зйомки за участі дружини Максима Бородіна відбувалися в атмосфері довіри та взаємної підтримки, що відобразилося в надзвичайно природній та автентичній динаміці сцен», - поділився режисер.

У кліпі до пісні також є сцена, де Максим Бородін вперше сідає за кермо мотоцикла. Цей момент покахує вихід за межі, готовність на нові пригоди, завдяки коханню.

Пісня "Притулись - обійми" вже доступна для прослуховування на всіх музичних платформах. Максим Бородін разом зі своєю командою сподівається, що цей трек стане нагадуванням про важливість близьких відносин та надихне слухачів на більше тепла та затишку у їхніх сім'ях.