Мобільний додаток авторадіо
ДТ+ 52 грн
ДТ євро 48.99 грн
А-95+ 51 грн
А-95 євро 48.99 грн
Газ 21.99 грн

Ми оновили наші мобільні додатки Авторадіо Україна, завантажуй або онови через AppStore/Google Play • Вмикай! Київ Авторадіо на хвилі 107.4 FM • Все буде Україна!

Новини | Музика для перемоги: Andrey Nechay презентує свій літній хіт «Тільки Ти»

Музика для перемоги: Andrey Nechay презентує свій літній хіт «Тільки Ти»

Мистецька оборона продовжує свою боротьбу на творчому фронті. Ще більше хітів українською та не менше яскравих та талановитих артистів тримають важливий тил для України. Український артист, раніше відомий як Дизайнер, випускає літній сингл під своїм справжнім іменем. 

Andrey Nechay - автор пісень, R&B Soul-виконавець. Співак впевнений, що він може зайняти таку популярну світову нішу та популяризувати її українською. Нова пісня – це свіже дихання, літній вайб, який так потрібен українському народу. 

«В цей час дуже важливо не зупинятись, творити та популяризувати українську музику. Я дуже хочу дати щось нове нашому шоу-бізнесу. «Тільки Ти» - це лише початок моєї важливої місії. Я за естетику в житті, в творчості, в музиці» - поділився Andrey Nechay.

«Тільки ти» - це електронна музика, яка дуже круто поєдналась з українською мовою. У пісні присутні символічні фрагменти, які надихають на легкість, якої зараз дуже не вистачає, але і присутня «війна» від якої страждає наш незламний народ. 

«Видихни, увімкни свої навушники та відчуй цю атмосферу, згадай найяскравіші моменти свого життя та не забувай, після перемоги буде ще краще! Цей трек присвячений кожному українцю, для кожної людини, яка підтримує нашу державу у цей непростий час» - Andrey Nechay.