Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА • ВСЕ БУДЕ АВТОРАДІО • ДЯКУЄМО ЗСУ •

ОЦЕ ТАК НЕСПОДІВАНКА: ЄВРОСОЮЗ ПЕРЕСТАВ ПУСКАТИ РОСІЯН НА ОСОБИСТИХ АВТО

Заборона на в’їзд діє на всі транспортні засоби, зареєстровані на території росії, оскільки це може розцінюватись як заборонений імпорт.

В‘їзд до країн Євросоюзу на зареєстрованих у росії автомобілях заборонено, підтвердила Єврокомісія. Під ризиком перебувають і такі особисті речі росіян, які перетинають кордон, як смартфони, коштовності та навіть туалетний папір і зубні пасти.

“Не має значення, чи використовується транспортний засіб у приватних чи комерційних цілях, якщо він підпадає під митні коди, перелічені в додатку XXI (у тому числі код 8703), і заїжджає чи вивозиться з росії”, – йдеться у нових роз’ясненнях Єврокомісії.

Це може розцінюватись як заборонений імпорт. Митний код 8703 охоплює легкові автомобілі та інші транспортні засоби, призначені для перевезення менш як десяти осіб. Причому автомобіль із російськими номерами можуть заарештувати в будь-якій країні ЄС, навіть якщо він вже якийсь час знаходиться на території Євросоюзу. Російські юристи радять своїм громадянам не виїжджати на вулиці й тим більше не намагатися продати чи зареєструвати автомобіль у ЄС.

У забороненому списку також знаходяться вироби зі шкіри та хутра, напівдорогоцінне та дорогоцінне каміння, туалетний папір, шампуні, зубні пасти та фотокамери. Також росіянам не можна буде перевезти на територію Євросоюзу яхти, причепи та напівпричепи для перевезення вантажів.