Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

🥇Олімпійські ігри PARIS - 2024 🥇 Початок 26 липня по 11 серпня 🥇

Прем’єра: ROXOLANA переробила легендарний хіт співачки Русі

Українська співачка та сонграйтерка ROXOLANA переспівала знаменитий хіт 90-х років - пісню «Не стій під вікном». Композицію у 1989 році створили Анатолій Матвійчук (текст) та Костянтин Осауленко (музика) для співачки Русі. Трек «Не стій під вікном» увійшов до її дебютного альбому «Ворожка», який став першим україномовним поп-альбомом сучасної України.


«З цих пісень почалась історія сучасної української поп-музики. Руся, Ірина Білик, Марія Бурмака, Сестричка Віка – всі ці артистки на початку 90-х створювали дуже різну і дуже класну музику. Вони ніби збудували фундамент, на якому зараз можемо творити ми, - говорить ROXOLANA. - Мені хочеться, щоб мої однолітки, які приходять до мене на виступи, також пам’ятали, якою крутою українська музика була 30 років тому. Я хочу, щоб молодь знала, що в 90-х наша музика була україномовною і дуже прогресивною».

Вперше уривок з пісні «Не стій під вікном» ROXOLANA заспівала у невеликому відео на підтримку дропу «Українська хвиля 2.0» фешн-бренду JUL.

«Ми всі тоді отримали величезне задоволення під час зйомок, а потім всією командою ще тиждень наспівували «Не стій під вікном, не дивись засмучено…», - згадує ROXOLANA. – Більше того, людям настільки сподобалась пісня, що нас просто засипали питаннями в соцмережах, коли ж вийде повна версія. Я дуже рада, що родина Русі швидко дала нам добро на реліз цього треку. Було надзвичайно цінно отримати позитивний фідбек від авторів, які «благословили» нас на те, щоб їх пісня отримала нове дихання і продовжила звучати на радіо, музичних платформах та благодійних концертах».

Створюючи лірик-відео до ремейку “Не стій під вікном” ROXOLANA та режисерка Юлія Літинська надихались кліпом Русі, який вийшов на каналі УТ-1 у 1989 році. Також у відео можна знайти кілька “пасхалок” до оригінальної роботи Русі.    

Перша прем’єра ремейку «Не стій під вікном» наживо відбулась під час благодійного виступу 3 вересня в арт-просторі UYAVA під час збору коштів для З-ї Окремої Штурмової Бригади,  яка зараз воює на Бахмутському напрямку.