Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• КИЇВ - 107.4 FM • ЖИТОМИР - 107.3 FM •ДНІПРО - 92.9 FM • КРИВИЙ РІГ - 103.2 FM • МИКОЛАЇВ - 106.4 FM • ОДЕСА - 102.2 FM • КРЕМЕНЧУК 102.1 FM • ХАРКІВ - 90.4 FM • ЧЕРКАСИ - 101.6 FM • КРОПИВНИЦЬКИЙ - 102.6 FM • РЕКЛАМА НА АВТОРАДІО - 0 800 332 708 •

Прем’єра з елементом квеста від Enleo «бій подушками»

Музикант ENLEO у співпраці з лейблом Papa Music презентує нову роботу «бій подушками». Нікіта Леонтьєв - таке справжнє імʼя артиста, родом з Маріуполя і вже рік досить успішно підкорює український шоу бізнес.


«бій подушками» має довгу історію створення. Нікіта написав її чотири роки тому і весь час пісня набувала нових трансформацій паралельно зі змінами внутрішнього стану артиста. Вона часто звучала на концертах, стала саундтреком до українського молодіжного серіалу і за численними проханнями шанувальників пісня лише зараз офіційно зʼявилася на всіх цифрових майданчиках.

Фінальну версію пісні «бій подушками» Enleo створив у співавторстві з Сергієм Рановим. Фінальний мікс зведено відомим американським звукорежисером Ендрю Маурі, який працював з такими світовими зірками як Shawn Mendes, Post Malone, Lizzo.

Ця робота, як і попередні композиції: «чорне море», «вальс під вибухи», «мʼятна ніч» увійдуть до дебютного альбому ENLEO. Прихильники його почують вже цієї осені. Чи стане частиною альбому кавер «інша любов», який став візитівкою артиста, поки тримається у таємниці. Але точно відомо, що у підтримку альбома відбудеться перший великий сольний концерт. Дату артист сховав у відеороботі. У найуважніших прихильників є шанс отримати квитки  першими. 

«Що для мене є бій подушками? Це гра, де баланс між жорсткістью і м‘якістью витриман ідеально, гра в яку ти граєш не для перемоги, а заради процесу. Це як перші відносини - вони зривають дах, і написав я цю пісню через свій життєвий досвід ще майже 4 роки тому. Вона пройшла дуже довгий шлях, було 5 різних версій, я грав її майже на кожному концерті, але тепер із гордістю можу сказати - вона вийшла і чекає на тебе. Приприємного перегляду !»- ділиться Enleo.

Цей кліп - це особиста утопія двох закоханих. Їх теплий світ, що вони створили навколо себе. Він - молодий, харизматичний музикант, що надихається Нею - своєю музою. Дуже часто в піснях Нікіти, можна почути/побачити образ молодої дівчини, з силуетом якої він проживає увесь спектр своїх емоцій. Цей образ - є головним в його творчості, присвячуючи свої пісні усім жінкам України Нікіта порівнює жінку з Прекрасним та надзвичайно важливим в житті кожного чоловіка. Режисерами роботи виступили друзі Enleo – Марі Погребинська та Павло Закревський, які працювали над попередніми відеороботами.

Нагадаємо, 29/07 ENLEO зустрівся Томом Оделом (Tom Odell), всесвітньо відомим британським музикантом та подарував йому кришталик з люстри маріупольського драмтеатру. Том Оделл рік тому змінив життя Нікіти на 180 градусів. Він подарував права на пісню “Another love”. Українська версія отримала назву “інша любов” і стала знаковою піснею для всіх українців під час війни та однією з найпрослухованіших пісень на Spotify Ukraine.