Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

🥇Олімпійські ігри PARIS - 2024 🥇 Початок 26 липня по 11 серпня 🥇

Рекордний продаж тиражем 1000 книжок за 11 днів! Як війна вплинула на відомих українців: збірка історій

Книга Андрія Мероника «24.02» розлетілася накладом 1000 примірників всього за 11 днів! Історії, зібрані автором, підкорили серця багатьох українців.

Усі виручені кошти (а це 107 010 гривень!) незабаром будуть спрямовані в надійні організації: Благодійний фонд Сергія Притули, Повернись живим, United24 на підтримку тих, хто постраждав від війни та на допомогу непереможній українській армії.


Оскільки книга «24.02» стала до вподоби читачам, команда письменника вирішила відновити проєкт та видати наступний тираж книг, тож зовсім скоро на поличках книгарень знову можна буде побачити щоденник війни від Андрія Мероника або придбати прямісінько на сайті!

«24.02» — книга про кожного, хто відчув на собі руйнівну силу війни. Вона розповідає про жахливу трагедію очима справжніх людей: без блефу й фальші. Про їх фобії, віру та бажання бути корисними рідному дому. Історіями поділилися відомі співаки, лікарі, блогери, журналісти, громадські діячі, волонтери та інші відважні українці та українки.


До видання також готується наступна книга Андрія Мероника про підприємницьку діяльність у стоматологічній галузі в співавторстві з Богданом Кушніром.