Мобільний додаток авторадіо
ДТ+ 52 грн
ДТ євро 48.99 грн
А-95+ 51 грн
А-95 євро 48.99 грн
Газ 21.99 грн

Ми оновили наші мобільні додатки Авторадіо Україна, завантажуй або онови через AppStore/Google Play • Вмикай! Київ Авторадіо на хвилі 107.4 FM • Все буде Україна!

Новини | SHADU і MEYER презентували ремікс на пісню «Коли я»: ПРЕМ’ЄРА

SHADU і MEYER презентували ремікс на пісню «Коли я»: ПРЕМ’ЄРА

Український виконавець та саунд-продюсер Meyer створив оновлену версію пісні «Коли я» співачки SHADU. Саме ця пісня стала переломною в кар’єрі артистки, адже пісня відгунулась у серцях мільйонів. За перший тиждень прем’єри «Коли я» стала популярною у багатьох країнах, зокрема у Грузії.

"Мені дуже сподобався приспів пісні SHADU, коли я працював над оригіналом, і я відразу зловив їдею в голові як це зробити, тому я вирішив не гаючи часу написати ремікс», - розповідає автор реміксу Meyer

Пісня в оновленому варіанті має на меті подарувати пісні друге життя, за словами автора реміксу музика - це та рушійна сила, яка додає позитивних емоцій кожному.

«Музика несе світло людям, дарує емоції і бажання танцювати, а ритм і танці - це життя, а життя - це перемога України над окупантами. Віримо у перемогу, надихаючись піснями українських артистів!», - резюмував саунд-продюсер.