Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА • ВСЕ БУДЕ АВТОРАДІО • ДЯКУЄМО ЗСУ •

СТАРТУЮТЬ ПРОДАЖІ НОВОЇ TOYOTA CAMRY 2024: ПОДРОБИЦІ ТА ЦІНИ


Популярний у світі середньорозмірний седан Toyota Camry змінив покоління та вже прямує до дилерських центрів.

Як повідомляє сайт Motor1, Toyota Camry дев’ятого покоління трохи подорожчав, але гібридна силова установка тепер є стандартною.

Вона поєднує 2,5-літровий чотирициліндровий двигун (замість колишнього об’ємом 2 літри) з електродвигунами. Передньопривідний варіант видає 225 кінських сил. Версія с системою повного приводу AWD отримала третій мотор-генератор на задню вісь, підвищуючи загальну потужність до 232 к.с. Обидва силові агрегати поєднуються з безступеневою трансмісію з електронним керуванням (eCVT).

Нова Toyota Camry 2025 року незабаром надійде до дилерів, ціни вже відомі. На американському ринку модель запропонована у чотирьох комплектаціях: LE, SE, XLE і XSE.

Для початкового рівня LE базова ціна становить $29 495. Це 2000 доларів більше, ніж у старій базовій моделі Camry, але тепер гібридна трансмісія є стандартною. Топова версія XSE коштує 35 695 доларів США.

І хоча седан Toyota Camry дев’ятого покоління трохи подорожчав, він коштує приблизно стільки ж, скільки і його гібридний попередник, водночас пропонуючи аналогічну економію палива та більшу потужність.