Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА • ВСЕ БУДЕ АВТОРАДІО • ДЯКУЄМО ЗСУ •

У МВС нагадали про мінімальний вік для складання іспитів на водіння і отримання посвідчення водія


Від початку 2024 року, тобто за 3,5 місяці, було видано понад 57 тисяч посвідчень водія після складання іспитів. Ці цифри свідчать про попит серед громадян на керування автівками. Про це повідомили в ГСЦ МВС.

Мінімальний вік, дозволений для складання іспитів на водіння й отримання посвідчення водія – 16 років для керування мотоциклом.

Відповідно до Закону України «Про дорожній рух», право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли:

-    16 років – категорії А1, А;
-    18 років – категорії В1, В, С1, С;
-    19 років – категорії BE, C1E, СЕ;
-    21 років – категорії D1, D, D1E, DE, Т.

Для отримання посвідчення водія, необхідно скласти спочатку теоретичний іспит у сервісному центрі МВС. Починаючи з листопада минулого року, кандидати у водії внутрішній мають можливість як самостійно готуватись до теоретичного модуля, так і в автошколі. Для складання тестування необхідно відповісти на 20 питань за 20 хвилин. Під час тесту допускається 2 помилки, якщо більше – іспит не складено.

Після успішного складання тестування, майбутній водій проходить практичну підготовку в акредитованому навчальному закладі та складає внутрішній практичний іспит. Далі — в сервісному центрі МВС.

Оригінал статті за посиланням