Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА • ВСЕ БУДЕ АВТОРАДІО • ДЯКУЄМО ЗСУ •

Як бути вправним водієм - від книги до застосування

ПДР України — це скорочення від “Правила дорожнього руху України”. Цей документ містить норми і правила, якими повинні керуватися всі учасники дорожнього руху на території України. Вони встановлюються відповідно до чинного законодавства та міжнародних норм і стандартів безпеки дорожнього руху.

“Книги ПДР” — це видання, що містить правила дорожнього руху та інформацію про безпеку на дорогах. Їх зазвичай використовують для підготовки до здачі теоретичного іспиту з водіння, а також як довідник для всіх учасників дорожнього руху.

Книги з правил дорожнього руху містять повний текст офіційних правил ДР, встановлених відповідно до чинного законодавства. Вони розгорнуто пояснюють основні правила безпеки на дорозі, порядок дій у різних дорожніх ситуаціях, вимоги до учасників руху та інші важливі аспекти. Крім того, у книгах ПДР можуть міститися ілюстрації, схеми, таблиці та інші графічні зображення, що допомагають зрозуміти матеріал більш наочно. Книги ПДР є необхідним джерелом інформації для водіїв та всіх учасників дорожнього руху, оскільки вони сприяють безпеці та дисципліні на дорогах.

Книги ПДР зазвичай складаються з розділів, які охоплюють різні аспекти дорожнього руху та безпеки на дорозі. Основні розділи, які зазвичай можна знайти у таких книгах, включають:

1.Загальні положення: В цьому розділі подається загальна інформація про Правила дорожнього руху, їх призначення та область застосування.

2.Основні терміни та визначення: Тут пояснюються основні поняття та терміни, які використовуються в Правилах дорожнього руху.

3.Правила руху пішоходів: Цей розділ містить вимоги до пішоходів під час пересування по дорозі та переходу через неї.

4.Правила руху транспортних засобів: Тут описуються правила руху для водіїв автотранспорту, велосипедистів та інших учасників дорожнього руху.

5.Організація дорожнього руху: Розділ присвячений правилам організації дорожнього руху, включаючи встановлення дорожніх знаків, світлофорів та іншої сигналізації.

6.Безпека на дорозі: Тут подається інформація про заходи безпеки на дорозі, включаючи використання ременів безпеки, дитячих крісел та інше.

7.Взаємодія учасників дорожнього руху: Цей розділ містить правила спілкування між учасниками дорожнього руху та порядок дій у різних ситуаціях.

Ці розділи допомагають охопити широкий спектр аспектів дорожнього руху та забезпечити безпеку всім учасникам дорожнього руху.

Які друковані видання бувають в залежності від призначення:

-    Офіційні Правила дорожнього руху України (ПДР): Це офіційний документ, що містить правила та норми дорожнього руху, встановлені законодавством України. Цей документ є основним джерелом інформації для всіх учасників дорожнього руху.
-    Підручники з підготовки до іспитів: Ці видання спеціалізуються на підготовці до теоретичного іспиту з водіння та містять повний текст ПДР, практичні завдання, тести та інші матеріали для підготовки.
-    Посібники для водіїв: Ці видання містять корисні поради, рекомендації та інформацію про правила дорожнього руху, що допомагають водіям краще розуміти і дотримуватися правил на дорозі.
-    Навчальні матеріали для автошкіл та курсів водіння: Ці видання призначені для використання в автошколах та курсах водіння під час навчання майбутніх водіїв. Вони містять інформацію про ПДР, завдання для практичного навчання та інші матеріали.

Ці основні видання допомагають учасникам дорожнього руху краще розуміти та дотримуватися правил безпеки на дорозі.


Оригінал статті за посиланням