Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

🥇Олімпійські ігри PARIS - 2024 🥇 Початок 26 липня по 11 серпня 🥇

Як позбутися скрипу двірників по склу авто: шість дієвих способів


Склоочисники, які скриплять під час роботи, можуть сильно дратувати водія і відволікати його від дороги. Щоб уникнути цього, важливо знати, як позбутися цієї проблеми. Ось кілька порад, які можуть допомогти, пише “Главред“.

По-перше, підніміть склоочисники і перевірте, чи продовжують вони скрипіти у вертикальному положенні. Якщо так, змастіть усі механізми. Це може усунути неприємний звук.

По-друге, перевірте рівень склоомиваючої рідини. Недостатня кількість рідини може бути причиною скрипу. Долийте рідину до потрібного рівня, щоб усунути проблему.

Третій крок – перевірте гумки на склоочисниках. Намочіть лобове скло водою і ввімкніть склоочисники. Якщо скрип залишається, замініть гумку або щітку цілком.

Четвертий крок – відрегулюйте притиск і перевірте гайки фіксації. Неправильний притиск або погано відрегульовані гайки можуть викликати скрип. Переконайтеся, що щітки притискаються до скла з правильною силою.

П’ятий крок – замінити пружини і важелі. З часом ці деталі можуть ослабнути, що призводить до скрипу. Якщо це є причиною, замініть їх.

Нарешті, перевірте стан лобового скла. Зношування скла, наявність сколів або подряпин можуть заважати нормальній роботі склоочисників. У такому разі потрібно зробити полірування скла або навіть його заміну.