Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

🥇Олімпійські ігри PARIS - 2024 🥇 Початок 26 липня по 11 серпня 🥇

Як відмити присохлих комах з бампера та капота


Незвично тепла осінь робить актуальним налипання великої кількості мошки при їзді по трасі. І якщо не змити її відразу, то рештки комах міцно присихають до передньої частини авто. Та ми підкажемо як з цим боротись.

Не зволікайте та не шкрябайте

За видалення решток комах з кузова автомобіля потрібно братися якомога швидше. Особливо важко відмити комах якщо автомобіль з такими “прикрасами” постояв під спекотним сонцем. Та в жодному разі не можна віддирати присохлих комах з зусиллям. Так ви напевно пошкожити лакофарбове покриття. Краще їдьте на мийку. Миючі засоби, що використовуються професіоналами, видаляють комах без проблем.

Яка “хімія” допоможе впоратись

Для видалення мошки, що прилипла, знадобляться прості хімічні засоби: автошампунь і спеціальна змивка – «антимошка», або навіть звичайний спиртовий побутовий очищувач для скла. А один з найпростіших варіантів – активна піна на автомийках самообслуговування. 

Насамперед обов’язково потрібно передню частину авто водою з шампунем, щоб змити пил, бруд, піщинки, які можуть подряпати фарбу під час відтирання комах, що присохли.

Комах, що прилипли, потрібно не намагатись видалити відразу, а попередньо треба замочити. Нанесіть на заліплені мошкарою місця основний миючий засіб – вищезгадану спеціальну змивку, побутовий очищувач або ту ж активну піну. Далі зачекайте 2-3 хвилини і змивайте їх м’якою ганчіркою з великою кількістю води та шампуню, або потоком води з пістолета на автомийці.

Використайте віск

Після того, як ви героїчно впорались з забруднення кузову авто і відновили його первозданний блиск та чистоту не полініться обробити кузов воском. Нашвидкоруч можна використати рідкий віск, який є на автомойках. Або ж можна підійти до питання серйозно і покрити авто твердим воском з поліруванням. Після такої процедури бруд значно менше пристає до авто, а видаляти мошкару буде в рази легше.

Оригінал статті за посиланням