Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА • ВСЕ БУДЕ АВТОРАДІО • ДЯКУЄМО ЗСУ •

ЗАЕПІЦЕНТРИТИ ВСЕ: ЕПІЦЕНТР ПОЧАВ БУДУВАТИ ВЛАСНІ АЗС


Найбільша в Україні мережа будівельних гіпермаркетів “Епіцентр” розпочала будівництво своєї першої автозаправки на Київщині.

Вона знаходитиметься у селищі Калинівка. На АЗС продаватиметься дизпаливо та бензини А-95 та А-95+. Для зберігання пального передбачено 2 підземні резервуари об’ємом по 100 м³. Річний об’єм продажів нафтопродуктів сягатиме до 10 500 м³. Також там будуть магазин з продажу супутніх товарів та кафе швидкого харчування.

“Ринок АЗС в Україні був перегрітим і до війни, зараз – червоний океан. У “Епіцентру” є гроші, щоб побудувати чи купити мережу, проте яка буде у цього економічна доцільність – велике питання – каже СЕО групи компаній ОККО Василь Даниляк – Усе залежатиме від місця розташування цих АЗК. Якщо вони будуть при їхніх ТРЦ, то це знову модель монетизації трафіку в одному місці”.

Нещодавно мережа будівельних гіпермаркетів “Епіцентр” запустила ще один елемент своєї нової бізнес-стратегії – власні ТРЦ зі сторонніми орендарями. Наразі компанія доробляє концепцію третього поверху у своєму львівському ТЦ, також цьогоріч планується запустити два ТРЦ у Київській області. За підписаними попередніми договорами в ТРЦ Green Gallery, відкриття якого заплановано на липень, зайнято вже 72% площі галереї, а в ТРЦ Bucha Gallery – 47% (грудень 2024‐го).