Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

🥇Олімпійські ігри PARIS - 2024 🥇 Початок 26 липня по 11 серпня 🥇

Злата Огнєвіч у свій день народження відкриває фінансовий збір!

Злата Огнєвіч постійно приймає участь в благодійних концертах, соціальних акціях, дає концерти для постраждалих та переселенців. Співачка не збирається зупинятись в своїй благодіній роботі та продовжує допомагати . Сьогодні, у свій день народження Злата відкриває збір на відновлення однієї з вулиць столиці.

31 грудня 2022 року ворог здійснив чергову атаку на Київ, на жаль за кількома адресами були зафіксовані влучання. Однією з таких є Протасів Яр, що розташований майже в самому центрі столиці. 10 сімей втратила своє помешкання, є постраждалі та загиблі.

«Під час новорічних свят ми з моєю командою побачили, що мешканці Протасового яру потребують допомоги в розбиранні уламків. Не роздумуючи, я вирішила допомогти. Побачивши наживо всі руйнування, я зрозуміла, що хочу допомогти не тільки фізично , а й матеріально. Тому сьогодні я не чекаю квітів, подарунків, а дуже чекаю ваших донатів! Разом ми можемо допомогти постраждалим сім’ям відновити своє помешкання. Кожний донат важливий , кожний репост наближає до цілі!» - поділилась Злата.

Всю інформацію та реквізити для допомоги ви можете знайти в соц. мережах Злати Огнєвіч.