Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА • ВСЕ БУДЕ АВТОРАДІО • ДЯКУЄМО ЗСУ •

Новий Opel Astra: «ТОП-5» причин придбати новинку першим в Україн

-   Сучасний німецький дизайн Opel Astra — поєднання стилю та технологій.

-   Передові технології — на варті вашої безпеки.

-   Технологічний салон та комфортні сидіння з сертифікацією AGR.

-   Завжди на зв’язку з сім’єю Opel — починаючи з моменту вибору автомобіля та продовжуючи його постійним використанням.

-   Перші автомобілі вже скоро будуть в Україні — не прогав свій шанс стати першим власником справжнього бестселера Opel!

Новий Opel Astra вже скоро прибуде Україну й готовиться зустрітись з шанувальниками Бренду та автомобільними фанатами. Аби вразити і перших, і других, нове покоління Opel Astra має безліч переваг: яскравий зовнішній дизайн, зручний комфортний салон, потужні та економічні двигуни, сучасні технології, цінова вигода та зручність придбання. Ці переваги формують «ТОП-5» причин, через які варто обрати саме Новий Opel Astra.

Причина перша: новий німецький дизайн, що поєднує стиль та технології


Новий Opel Astra є носієм сучасного дизайнерського стилю Бренду, завдяки своєму «обличчю» Opel Vizor — пласка чорна поверхня, що поєднує фари та глянцеву решітку радіатора. А центральним елементом виступає фірмова «блискавка» Бренду. Це рішення одразу привертає до себе увагу, неначе центр всієї композиції: ось справжній новітній німецький дизайн!

Водночас, автомобіль на 100% втілює ДНК Бренду Opel: чіткі рівні лінії символізують спрямування до успіху, широка задня стійка даху підкреслює міцність конструкції, а приваблива лаконічність поєднується з важливими деталями. Ось, наприклад, фари Нового Opel Astra виконані за технологією Intelli-Lux LED Pixel Light. Це інноваційна матрична оптика, що передбачає встановлення у кожній фарі 84 LED-елементів, що дозволяє вирізати зустрічний транспорт не засліплюючи інших водіїв, але при цьому чудово освітлюючи дорогу. Чудовий приклад поєднання стилю та технологій! Дізнайтесь більше особливостей Нового Opel Astra в шоу-румі моделі.

Причина друга: інноваційні системи — задля вашої безпеки


Автомобіль Opel Astra пропонує багато інноваційних технологій, де матричні адаптивні фари є лише початком. Наприклад, всі версії Opel Astra для українського ринку вже оснащені пакетом «Безпека»: розпізнавання дорожніх знаків, попередження про виїзд зі смуги руху, система екстреного гальмування у міському циклі, сигнал попередження втоми водія, ін.. Також для новинки пропонується пакет «Безпека +», що додатково включає в себе адаптивний круїз-контроль АСС та інші розширені функції.

Крім того, автомобіль Opel Astra може бути оснащений камерою заднього огляду 180, передніми та задніми датчиками паркування, системою контролю якості повітря тощо. Таким чином можна впевнено казати: Новий Opel Astra пропонує інноваційні системи, які слугують вашій безпеці. Ви можете дізнатись більше про оснащення Opel Astra, замовивши консультацію у офіційних українських дилерів Opel.

Причина третя: комфортний салон та зручні сидіння з сертифікатами AGR


Хетчбек Opel Astra побудований на сучасній платформі ЕМР2, що дозволяє отримати й справді визначні ходові якості, чудовий баланс комфорту та керованості, а також вражаючий простір салон — все завдяки великій колісній базі 2675 мм. Водночас загальна довжина автомобіля 4374 мм є оптимальною для зручності маневрування на міських вулицях. Варто зазначити, що Новий Opel Astra пропонує не тільки просторий салон, але й великий багажник об’ємом 422 л або навіть 1332 л за умови складання задніх сидінь, які розділені в пропорції 1/3-2/3.

А ще варто зазначити, що салон автомобілю є не тільки просторим, але й дуже комфортним! Нова концепція салону Opel Pure Panel Pro передбачає встановлення двох 10-дюйових дисплеїв, поєднаних під спільним склом. Цифрова панель приладів надає водію всю необхідну інформацію у зручному вигляді завдяки широким можливостям індивідуальних налаштувань, а нова мультимедійна система з сенсорним дисплеєм пропонує чітку графіку, інтуїтивно-зрозуміле меню, підтримку бездротових підключень Android Auto та Apple CarPlay. Нарешті, окремо варто згадати й дуже комфортні ергономічні передні сидіння, що мають сертифікацію AGR та підігрів. Ви можете власноруч створити автомобіль з найкращим варіантом салону саме для себе — завдяки фірмовому конфігуратору Opel в Україні.

Причина четверта: відчуття сім’ї Opel — від початку купівлі й далі у дорозі


Обираючи автомобіль Opel — Новий Opel Astra або будь-який інший — клієнт отримує не лише засіб пересування, але й вхідний квиток до справжнього «закритого клубу»: це наче справжня сім’я фанатів Opel, які піклуються один про одного.

Все починається навіть до купівлі автомобіля — ще на етапі вибору бажаної моделі та комплектації. Окрім конфігуратора для створення та замовлення бажаної моделі Opel у виробництво, також пропонується онлайн-склад вже наявних в Україні автомобілів Opel. І що зручно, ви одразу можете розрахувати кредит на обраний вами автомобіль, якщо наразі немає повної суми на покупку. Все прозоро та відкрито, варто лише вказати суму початкового внеску та період кредитування — і отримуйте вигідні фінансові пропозиції ввід банків-партнерів.

Причина п’ята: перші автомобілі Opel Astra — вже в Україні


Новий Opel Astra вже скоро прибуде в Україну: кожен може власноруч відслідковувати прибуття автомобіля до офіційних дилерів Бренду на фірмовому онлайн-складі Opel. Обирайте автомобіль до смаку уже зараз серед першої партії авто, які от-от прибудуть.

Нагадаємо, що Новий Opel Astra пропонується в Україні з двома двигунами на вибір покупця: бензиновий 1.2 PureTech або дизельний 1.5 BHDi. Обидва варіанти пропонують потужність 130 к. с. та працюють у парі з сучасною 8-ступеневою автоматичною трансмісією. Крім того, покупці можуть обрати бажану комплектацію — Edition або Elegance — та додати до неї певні опції.


Вартість Нового Opel Astra починається з 969 900 грн за бензинову версію 1.2 PureTech 130 AT8 у комплектації Edition. Або ж обирайте бажаний Opel Astra серед першої партії автомобілів, що скоро буть в Україні і уже зараз відображаються на онлайн-складі Opel. Вартість на Новий Opel Astra починається з 1 014 300 грн у комплектації Elegance.