Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

🥇Олімпійські ігри PARIS - 2024 🥇 Початок 26 липня по 11 серпня 🥇

40-річному класичному Camaro Z28 подарували друге життя

Chevrolet Camaro Z28 третього покоління, який зійшов з конвеєра в 1983 році, останні 12 років припадав пилом у гаражі. На його одометрі зафіксовано пробіг 28 000 миль (45 000 км).

Власниця класичного авто розповіла, що він належав її батькові. Той придбав його новим, але майже не використовував. Незважаючи на те, що Camaro Z28 лише зрідка виїжджав на дороги, через час шатуни його двигуна почали стукати. У майстерні оригінальний мотор замінили на Summit Racing V8 з електронним упорскуванням палива FiTech. Після цього машина й оселилася у гаражі.


Фахівці дітейлінг-студії WD Detailing погодились допомогти власниці повернути чорно-золотий Chevrolet Camaro до життя. Вони провели повну мийку автомобіля, відполірувавши його кузов до блиску і покривши воском. Також очистили салон від сміття, багаторічного пилу та павутиння. Не залишився поза увагою і моторний відсік, у якому також провели генеральне прибирання.

Власниця автомобіля була в захваті від кінцевого результату і сказала, що їздитиме на Camaro «без футболки, у джинсовій куртці та сонцезахисних окулярах», як тільки він знову вийде на дорогу.Оригінал статті за посиланням