Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

🥇Олімпійські ігри PARIS - 2024 🥇 Початок 26 липня по 11 серпня 🥇

5 ПОРАД: ЯК ШВИДКО ОХОЛОДИТИ САЛОН АВТО У СПЕКУ


Надмірних температур у нас, на щастя, поки не спостерігається, але 32-35 градусів на сонці безпечними теж не назвеш. Водіям рекомендується менше перебувати під палючим сонцем, не перегріватись і випивати достатню кількість води.

Ось кілька простих порад, як швидко охолодити розпечений салон вашої машини перед поїздкою.

Відкрийте двері автомобіля, опустіть шибки. У хетчбеку та універсалі, варто відкрити та кришку багажника.
Запустіть двигун і увімкніть вентилятор салону – він допоможе вигнати гаряче повітря, навіть якщо в машині немає кондиціонера. Можна закріпити поруч із дефлекторами змочену у воді хустку — це також трохи знизить температуру.
Корисно кілька разів включити омивач – ви охолодите і лобове скло, і короб притоку повітря, з якого відбувається забір повітря. Можна просто рясно полити скло водою з пляшки.
Увімкніть кондиціонер на максимум і направте потік вниз – важче холодне повітря допоможе теплому піднятися вгору. При цьому опустіть скло з боку пасажира і 5-6 разів відкрийте і прикрийте двері водія. Це створить протитиск, який витісняє тепле повітря з відкритого вікна і значно охолодить салон за дуже короткий час.
Почніть рух з опущеним склом – це допоможе позбутися залишків гарячого повітря. Закрийте вікна, ненадовго перемикніть кондиціонер у режим рециркуляції та відрегулюйте потік повітря.

У жодному разі не спрямовуйте потік повітря з кондиціонера на гаряче лобове скло – воно може тріснути від перепаду температур.


Для того, щоб захистити автомобіль від сонця на стоянці необхідно:

по можливості паркувати машину в гаражі або в тіні, при тривалих стоянках рекомендується придбати протисонячний чохол
чистий автомобіль нагрівається менше брудного – своєчасно відвідуйте мийку, покриття воском також збільшує відбивну здатність кузова
інтер’єр і панель приладів найкраще захистити протисонцевими екранами, скла по можливості залишити трохи відкритими