Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА • ВСЕ БУДЕ АВТОРАДІО • ДЯКУЄМО ЗСУ •

Андрій Кравченко випустив щемливу композицію про дітей війни

За понад 8 місяців війни життя українців набуло нових сенсів, але діти – втратили своє дитинство. Саме ця тема гостро відгукнулась в серці виконавця Андрія Кравченка. Артист вилив свої переживання у музику і випустив ліричну пісню «Діти війни».

«Це перша композиція, яку я презентую з початку війни. Любов до дітей, сльози на їхніх очах від усього жаху, який зараз відбувається в Україні, їхній страх, переживання та щира посмішка, яка все одно не згасає на їхніх обличчях, - все це надихнуло мене написати цю пісню», - говорить артист.    


Андрій Кравченко зізнається, що створив композицію після розмови з батьками, які на той момент перебували в окупації. Під впливом емоцій і переживань буквально за 20 хвилин народився текст і мелодія.

«Діти не мають страждати. У них повинно бути яскраве та щасливе дитинство, сповнене чудовими спогадами. Однак, через країну-терориста, в їхній пам’яті закарбувались страшні спогади про війну та сльози. Так не має бути, і це головний месседж моєї пісні», - каже Андрій Кравченко. 

Разом з піснею артист презентував і кліп до неї. Над відео працював режисер Олексій Міхалевський, який свого часу зняв кілька кліпів з Alan Badoev Team. Він же і став оператором відео.

«Андрій хотів відзняти потужну емоційну роботу, аби передати всю глибину пісні, і звернувся до мене. Я прослухав трек, він мене дуже зачепив, тож я відразу приступив до роботи. Вже через 3 дні Андрій побачив сценарій і за 5 хвилин все затвердив. Ми з ним зійшлись у поглядах і це, безперечно, надихало.

Для мене на першому місці завжди людські емоції, я хочу потрапити в серце аудиторії. Буває таке, що через відео я демонструю власні переживання, і ця робота – саме той випадок», - зізнається режисер Олексій Міхалевський.

Зйомки кліпу «Діти війни» відбувались у Київській області. Незважаючи на те, що у кадрі з’являється багато героїв, завдяки професійній роботі команди відео вдалось відзняти дуже швидко, буквально за 8 годин.

Наразі Андрій Кравченко не зупиняється і створює нові пісні. Крім того, з початку війни артист активно займається волонтерством. Зокрема, передає продукти харчування військовим по різним напрямкам фронту і відправив два позашляховики для ЗСУ на Запорізький та Миколаївський напрямки. Також співак постійно бере участь у благодійних концертах на підтримку України.

Пісню «Діти війни» Андрія Кравченко вже можна почути на всіх музичних цифрових майданчиках.