Мобільний додаток авторадіо

Новини | ДОПОМАГАТИМЕМО ДОКИ НЕ ПЕРЕМОЖЕМО”: СУМСЬКІ ГВАРДІЙЦІ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД ДРУЗІВ-ВОЛОНТЕРІВ

ДОПОМАГАТИМЕМО ДОКИ НЕ ПЕРЕМОЖЕМО”: СУМСЬКІ ГВАРДІЙЦІ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД ДРУЗІВ-ВОЛОНТЕРІВ

Вісім років Україна захищає свої землі від російських окупаційних військ. Нацгвардійці за цей час встигли отримати справжніх друзів-волонтерів. Тих, хто постійно «на зв’язку», хто постійно може допомогти та дістати найнеобхідніше. Серед таких друзів – хлопці та дівчата з телеграм-каналу «Sumylike».

«Ми дуже давно знаємо хлопців і намагаємось допомагати їм з перших днів війни. Адже ми впевнені, що все те, що ми їм передаємо, буде використане за призначенням і їм дійсно необхідне. Ми хочемо якнайшвидшої перемоги та миру – це ще один наш стимул в допомозі. А ще ми демонструємо бійцям, що вони мають міцний тил, який завжди прийде їм на допомогу та підтримку», – говорить волонтер Андрій.

Їхні слова, дійсно, ніколи не розходяться зі справами. Хлопці постійно привозять на позиції до наших бійців необхідні речі. Окрім смаколиків та інших продуктів, цього разу – матеріали для утеплення позицій наших бійців. А ще – корм для наших вірних чотирилапих захисників.​


«Ми дуже вдячні хлопцям за безперервну допомогу нашим підрозділам. Їхню підтримку ми відчуваємо постійно. Результат їхньої роботи – це зусилля сотень сумчан та жителів області. Адже звичайні люди власними донатами, харчовими продуктами та речами допомагають нашим бійцям», – розповідає гвардієць Євген.​​​​​​


Як говорять самі волонтери – вони хочуть бути дійсно корисними та причетними до здобуття нашої неминучої Перемоги. Гвардійці ж зазначають: допомога волонтерського руху в Україні – просто неоціненна.