Мобільний додаток авторадіо
ДТ+ 52 грн
ДТ євро 48.99 грн
А-95+ 51 грн
А-95 євро 48.99 грн
Газ 21.99 грн

Ми оновили наші мобільні додатки Авторадіо Україна, завантажуй або онови через AppStore/Google Play • Вмикай! Київ Авторадіо на хвилі 107.4 FM • Все буде Україна!

Новини | KRISTONKO показала характер у новій пісні “BANDERA”

KRISTONKO показала характер у новій пісні “BANDERA”

Співачка та блогерка KISTONKO кардинально змінюється у пісні. З ніжності вона переходить на силу та показує характер української дівчини і незламний дух нашого народу

«Це була 1 ночі. В голову прийшла ідея зробити щось таке, щоб взагалі не було схожим на ті пісні, які я раніше писала. Я захотіла бути не ніжною Христею, а Христиною, яка може показати й характер. Сіла за фортепіано - і тут намалювалися в голові слова :«Тіло ворога поляже в український чорнозем, відправляємо окупантів за російським кораблем!». Ця фраза так мені в’їлась в голову, що буквально за 10 хвилин, я написала цілу пісню.

Муза - вона така. Вийшов трек, який взагалі не схожий на попередні. Я навіть сама спершу себе в ньому не впізнала.

 Вийшла пісня, яка наповнена енергією палкої української дівчини, вірою та силою. Гадаю, ця сила одразу відчувається через пісню»,- ділиться з нами співачка.

KRISTONKO у пісні хотіла показати «незламний дух перемоги, яка от-от буде»! Як тільки слухач чує перші рядки - одразу розуміє, якою сильною енергією і запалом віє від пісні.

«Скажу чесно, уявляла себе в руках з вилами. І тими вилами я окупанта й закопую в наш чорнозем.Христонько стала жити одним днем. Не боятись писати купу пісень і думати: «А, якщо раптом не сподобається?».Я два роки тому почала поширювати і переспівувати українське. На жаль, тільки з приходом війни люди почали наше цінувати. Але краще пізно, ніж ніколи. І тепер я розумію, що раніше, коли я співала щось народне, або патріотичне, то воно не зовсім сприймалось. То тепер - я зможу буквально «як риба у воді» робити те, що ще змалечку хотіла моя душа - писати і плекати наше!»,- розповідає артистка.