Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

ВІДТЕПЕР АВТОРАДІО ЛУНАЄ У МІСТАХ • СУМИ - 99.4 FM та ЗАПОРІЖЖЯ - 107.0 FM. Вітаємо!

MAZDA Final Race Charlotte. Все вирішилось тут

Фінальний етап  під назвою  MAZDA  Final Race Charlotte,   що відбувся  8 грудня 2023 року,   визначив переможців Міжнародної Серії змагань “Digital Autosport of Ukraine: Autumn Series-23” в усіх заліках.

Перегони пройшли на віртуальній трасі  Charlotte Motor Speedway  в конфігурації Roval 2018.

Cпортивні автомобілі учасників – Mazda MX-5

Основна інтрига точилася навколо звання переможця в загальному та в украінському  заліках.

Одже, після шести перемог з сімох  німець Робін Стричек   став переможцем Серії в загальному заліку. За ним на другому місці –  перуанець Даніель Фернандес  , а не третьому монегаск- Тура Салоні.

В українського заліку переможцем Серії став Тимур Ольховик, за ним на другому місці -  його товариш по команді «Добрий вечір!» Владислав Міхно, трете місце  зайняв  Владислав Міхайленко з команди «GRR».

В командному заліку: з 12 команд найзапекліша боротьба  на етапі MAZDA  Final Race Charlotte  точилась   за 2-3-4 сходинки.

Першою стала команда М256 ( Робін Стричек, Даніель Фернандес), друге місце - команда «Добрий вечір!» (Владислав Міхно, Тимур Ольховик,), третю сходинку зайняла команда «Азов Спорт» ( Максим Ющенко, Олександр Сольський)

В заліку країн перемогу здобула Україна, друге місце посіла Німеччина, трете місце- Перу.

Після картатого прапору на фінальному етапі пілоти проїхали коло пошани, де подякували один одному за насичений гоночний сезон та спортивну чесну боротьбу.

Пілотів нагороджено пам’ятними дипломами та Призами від Партнерів.

Принагідно запрошуємо на Різдвяні перегони 25 грудня і анонсуємо нову серію змагань на Формулах-4, що розпочнеться в середині січня 2024 року, а також на Серію перегонів GT3  та GT4.

Всю інформація про участь Ви можете знайти в офіційному дискорд-каналі КЦА ФАУ та в соціальних мережах, посилання на які ви знайдете нижче.

Нагадуємо, що Комісія Цифрового Автоспорту проводить розіграш безкоштовних річних підписок на симулятор iRacing .

Слідкувати за оновленнями та спостерігати за успіхами українських сімрейсерів на міжнародних перегонах можна на інформаційних   ресурсах КЦА ФАУ, де Ви знайдете найсвіжіші новини зі світу цифрового автоспорту.