Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА • ВСЕ БУДЕ АВТОРАДІО • ДЯКУЄМО ЗСУ •

Співачка Lama у новому кліпі «Сильні люди» показала завдяки кому переможе Україна

Співачка Lama представила нову відеороботу

Lama з перших днів війни активно займається волонтерською діяльністю допомагаючи ЗСУ та ВПО. За 8 місяців повномасштабного вторгнення рф в Україну вона організувала чисельні благодійні збори і концерти, співпрацює з багатьма БФ та підтримує соціальні ініціативи. Завдяки плідній волонтерській праці, Lama передала на потреби ЗСУ: швидкі допомоги, дрони, тепловізори, рації і акумулятори до них, турнікети, безліч медикаментів та ін. Зараз приймає участь у соціальній ініціативі «Купи мені дім» допомагаючи родинам, житло яких зруйнували російські окупанти. На початку грудня артистка вирушить у концертний тур Україною на підтримку ЗСУ. Наживо Lama можна буде почути у містах, серед яких Луцьк, Львів, Тернопіль, Вінниця та інші.

Сьогодні ж виконавиця презентує нову відеороботу «Сильні люди» яку вона присвятила українському народу та Збройним Силам України.

Режисер відео Віктор Скуратовський, втілив на знімальному майданчику головну ідею пісні, показавши синергію українського народу та армії України, незламністю і силою яких захоплюється весь світ.

Унікальністю відеороботи «Сильні люди» є її учасники: військові, поліцейські, рятувальники, лікарі, волонтери, цивільні, діти - всі, хто виконують свою надважливу місію та мотивують нас на шляху до перемоги.

«Моє бачення та ідея кліпу повністю співпали з режисерськими. До зйомок ми запросили не професійних акторів, а дійсних героїв цієї війни, «Сильних» людей у всіх сенсах цього слова. Саме вони надихнули мене написати таку мотивуючу та переможну пісню. У кліпі ви побачите дорогу життя, головним напрямом якої є наше майбутнє - діти, де задля цього майбутнього об’єдналась вся країна. Спостерігаючи за знімальним процесом я відчувала величезну гордість за кожного хто надгероїчно захищає нас та нашу свободу. Ми українці, непереможні тим що «спаяні» воєдино. Йдемо до миру та перемоги разом, нас не здолати і нікому не знищити, бо наш народ веде волелюбність, а не безвілля»- коментує нову відеороботу Lama.

Кліп «Сильні люди» вже транслюється на музичних телеканалах країни та доступний до перегляду на YouTube каналі співачки.