Мобільний додаток авторадіо
ДТ+ 52 грн
ДТ євро 48.99 грн
А-95+ 51 грн
А-95 євро 48.99 грн
Газ 21.99 грн

Ми оновили наші мобільні додатки Авторадіо Україна, завантажуй або онови через AppStore/Google Play • Вмикай! Київ Авторадіо на хвилі 107.4 FM • Все буде Україна!

Новини | Співачка Leroy випустила пісню, яка була записана під час війни

Співачка Leroy випустила пісню, яка була записана під час війни

Український шоу-бізнес продовжує свою активну музичну оборону та не перестає випускати якісні пісні, які не тільки піднімають бойовий дух для наших героїв, але і підтримують людей та неодмінно наближають нас до перемоги. 

«Я не я» - це дебютна робота яскравої фіналістки «Голос Країни», співачки Leroy. Команда проєкту вже давно планували старт сольної кар’єри, але війна завадила всім планам, незважаючи на труднощі Leroy впевнена, що тепер пісня набула нових значень. Це дуже символічний початок сольного шляху.

«Коли я написала пісню «Я не я» з'явилось вже більш чітке розуміння моєї сольної кар’єри і якась стійкість, мені захотілось випустити цей реліз. 23 лютого ми віддали її у майстерню Івана Дорна, щоб зробити аранжування, але так і не реалізували співпрацю. 24 лютого розпочалась війна» - поділилась Leroy.


Заворожуючий саунд, сильний вокал та українська мова – це ідеальна квінтесенція проєкту Leroy. 

«Стан внутрішнього я, коли у тобі бореться два почуття: самовідданого кохання та твого внутрішнього морального кодексу. Почуття, коли всупереч усьому ти вибираєш не себе, а людину, навіть якщо вам ніколи не бути разом. Тоді приходить усвідомлення, що реальне кохання вище за власні бажання і потреби. Любов не вимагає і не просить. Вона дає не завжди те, чого ти бажав на початку шляху, але точно те, за що ти відчуваєш подяку» - розповіла про дебютну пісню Leroy.

Разом з дебютним синглом Leroy планує випустити і відео, слухайте та завантажуйте “Я не я” та слідкуйте за соціальними мережами співачки!