Мобільний додаток авторадіо
ДТ+ 48.49 грн
ДТ євро 44.99 грн
А-95+ 49.99 грн
А-95 євро 46.99 грн
Газ 22.99 грн

Новини | Вибір золотих сережок по демократичним стандартам сучасності

Вибір золотих сережок по демократичним стандартам сучасності

Давно канули в літа те, що жінкам необхідно було прикласти безліч зусиль для створення привабливого образу. Височенні підбори, жахливі корсети, спідниці-олівці доставляли масу неприємностей. На щастя сучасний стиль – це сама демократичність і ніяких, або майже ніяких правил. Стосується це не тільки гардеробу, а й ювелірних аксесуарів.

Сьогоднішній аутфіт – елегантна простота, яка підкреслює природну красу жінки. І в допомозі стануть золоті сережки https://ukrzoloto.ua/catalog/sergi/f/vid_metala-zoloto/. Стилісти Укрзолото зазначають, що прикраси в цілому – це саме ті деталі, нехтувати які просто неприпустимо. Каблучка чи браслет – це аксесуари віддалені від обличчя, а от саме сережки гармонують з очима, волоссям та шкірою. Невеликі і прості, вражаючі і яскраві дорогоцінності удово завершують лук, а тому забувати про них не варто.

Правильні сережки: критерії та особливості

Проколоті вуха зустрічаються у 90 відсотків красунь, а значить актуальність вибору сережок росте з кожним днем. І справа не в тому носити їх чи ні, а в тому, як вибрати правильні коштовності. На думку експертів бездоганними моделями є ті, які відповідають слідуючим критеріям:

  • Доречність. При замовлення дорогоцінностей варто пам’ятати що одні підходять тільки для вечера, інші – для роботи. Так, наприклад, розкішні підвіски, прикрашені камінням вражаюче виглядатимуть на світському рауті в сяйві зірок і безглуздо в офісному кабінеті. Великі конго на побаченні – те, що потрібно, а ось в спортзалі їм не місце.
  • Практичність. Вибираючи коштовності рекомендується пам’ятати: естетика сережок не повинна бути основою вибору, якщо вони незручні. Увагу варто звернути на тип застібки, метал, наявність гострих елементів, розмір та вагу. Всі сережки повинні відповідати цьому критерію і тоді фраза «краса потребує жертви» зникне сама по собі.
  • Відповідність форми до типу обличчя. Під стандартний овал відмінно підходять всі моделі – від пусетів до великих конго, протяжок та геометричної форми. Круглолицим рекомендується звернути увагу на висячі дизайни, а от від конго любого діаметру доречно відмовитися. Квадратолицим доречно купити в міру довгі крапельки. А тим дамам, у кого обличчя нагадує трикутник варто приглядітися до круглих та сферичних форм.   
  • Особливості зовнішності. Значення мають зріст, фігура, довжина шиї, розмір мочки, тип зачіски. Універсальними сережками із золота вважаються пусти без самоцвітів. Всі інші дизайни виглядають на кожній красуні індивідуально.
  • Колір. Тут все взагалі просто – палітра сережок з камінням і очей та шкіри повинна бути однаковою.

Майстри невпинно працюють, стилісти складають списки трендових прикрас, модниці прагнуть відповідати сучасним течіям. Натомість експерти ukrzoloto запевняють: якщо золоті сережки запали в саму душу, сміливо купуйте їх та насолоджуйтесь результатом.