Мобільний додаток авторадіо

Новини | Вражаючий Rezvani Tank з 1000-сильним двигуном виставили на аукціон

Вражаючий Rezvani Tank з 1000-сильним двигуном виставили на аукціон

Одним із найбільш вражаючих як за своєю зовнішністю, так і технічними характеристиками є американський позашляховик Rezvani Tank. Один із екземплярів моделі виставили на аукціон Cars & Bids.

Автомобіль знаходиться у відмінному стані, а на його одометрі зафіксовано пробіг 1500 миль (2414 км). Кузов цього Rezvani Tank пофарбований у матово-сірий колір Stealth Gray Satin, а салон оздоблений перфорованою шкірою білого кольору, як у Rolls-Royce. У лістингу зазначено, що позашляховик зійшов з конвеєра у 2019 році і належить до другого покоління моделі.

Під капотом Tank встановлений 6,2-літровий двигун V8 із наддувом від Dodge Demon потужністю 1000 к.с. і 1180 Нм крутного моменту. Двигун пов’язаний з восьмиступінчастою коробкою передач і системою повного приводу. Серед особливостей можна виділити сталевий передній бампер із потужною лебідкою, висувні бічні підніжки та світлодіодну балку на даху.

Вартість нового такого позашляховика варіюється від 295 до 349 тисяч доларів. На момент написання статті максимальна ставка становить 100 000 доларів. Аукціон закінчується 8 травня.


Оригінал статті за посиланням