Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

• ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА • ВСЕ БУДЕ АВТОРАДІО • ДЯКУЄМО ЗСУ •

YAROMIYA & Наталка Карпа зняли кліп на спільний трек “Во Вифлеємі”

YAROMIYA -  нове ім’я в українському шоу-бізнесі, яка несе у світ квінтесенцію жіночності та незламного духу, продовжує захоплювати українців своєю музикою.
Сьогодні, співачка презентує свій перший дует з неймовірним голосом українського шоу-бізнесу - Наталкою Карпою.

Традиції - це невід’ємна частина нашого суспільства, тому про них не варто забувати, а навпаки розвивати та передавати у покоління в покоління. Саме так виникла ідея презентації пісні «Во Вифлеємі». 

«Наш дует - це просто супер зв’язок, який вилився у прекрасну аудіо та відео роботу. Атмосфера тепла, традицій наших свят - це те, що хотілось передати цією піснею. Обов’язково потрібно підтримувати «вогонь» кожного українця і давати людям світло, яке так необхідне кожному з нас. Музика надихає, а це значить, що неодмінно лікує» - поділилась YAROMIYA.

Дівчата поділились, що у саунд та спів вклали всю душу та сподіваються, що кожен українець відкриє своє серце і хоча на трішки згадає про тепло та атмосферу свят. 

«Насправді я належу до тих виконавиць, яка любить працювати над різного роду експериментами, дуетами, колабораціями. Тому, коли саунд продюсер проєкту Мар’ян Глов‘як запропонував дуетну пісню з YAROMIYA, ще й колядку, я радо погодилась. Взагалі, мені здається, що у такий нелегкий час, в який ми зараз живемо, такі традиційній пісні, народні, колядки, мають звучати, особливо, в свіжих обробках, у нових аранжуваннях. Зробити свіже звучання у дуеті - це було неймовірно! Наша співпраця - це однозначно про командний дух та злагодженість. На зйомках і на записі відчувалась атмосфера справжнього тепла» - поділилась Наталка Карпа. 

Разом з піснею виходить і відео робота, яка неодмінно зачепить ваші музичні рецептори та перенесе вас у атмосферу свят: